ZŁOTO i BRĄZ na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 Wrocław 2024 !!!

W dniach 9-11 lutego 2024 roku rozgrywały się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2024 w lekkoatletyce w KGHM Ślęza Arenie. Ponad 1200 młodych zawodników zostało zgłoszonych do tej imprezy. Przez 3 dni mogliśmy oglądać pasjonujące pojedynki m.in. w wielobojach, skokach wzwyż, o tyczce, w dal, w konkurencjach płotkarskich a przede wszystkim w biegach płaskich. Podczas tej imprezy padło kilkanaście cennych rekordów Polski oraz mnóstwo rekordów życiowych.

Dla zawodników UKS Filipides Teresin start we wrocławskiej hali był niezwykle udany. Halowym Mistrzem Polski U18 w biegu na 1000 m został Mikołaj Olejnik, natomiast Lena Suchowolak została Brązową Medalistką Halowych Mistrzostw Polski U20 na dystansie 800 m. W zawodach debiutowała również Barbara Bargieł na dystansie 200m.

Serdeczne gratulacje składamy zawodnikom, ich rodzicom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu.