Zawodnicy

Oliwia Sokół

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie

100 m – 13.19
200 m – 27.08
300 m – 41.43

Rocznik: 2005

Inga Andryszczyk

Dyscyplina: Lekkoatletyka - rzut dyskiem, rzut oszczepem, siedmiobój

dysk 1 kg – 29.18,
oszczep 500 g – 32.21

Rocznik: 2004

Eliza Galińska

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie

1000 m – 2:58.74
2000 m – 6:23.03
3000 m – 9:58.37
5000 m – 17:07.80

Rocznik: 2006

Lena Suchowolak

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

200 m – 26.47

300 m – 41.33

600 m – 1:33.73

800m – 2:14.77

Rocznik: 2005

Kamil Orlikowski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

400 m – 52.36
600 m – 1:27.40
800 m – 2:05.21

Rocznik: 2004

Karolina Szklarska

Dyscyplina: Lekkoatletyka - przeszkody

1500 m pprz. – 5:47.22

Rocznik: 2004

Maja Słowińska

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

600 m – 1:41.31

Rocznik: 2006

Michał Lewandowski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

300 m – 45.20
600 m – 1:45.43

Rocznik: 2008

Mikołaj Olejnik

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

400 m – 59.88
600 m – 1:34.02
800 m – 2:12.29
1000 m – 2:53.00

Rocznik: 2007

Damian Pietruszewski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - przeszkody

2000 m pprz. – 6:40.12

Rocznik: 2003

Norbert Bajurski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - rzut oszczepem

700 g – 49.08

Rocznik: 2004

Aleksandra Sokół

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

300 m – 44.00

Rocznik: 2005

Patrycja Jackiewicz

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie

100m – 12.91
200m – 26.97

Rocznik: 2001

Pola Giejbatow

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie

1000 m – 4:03.37

Rocznik: 2012

Weronika Zalewska

Dyscyplina: Lekkoatletyka -

Rocznik: 2008

Jakub Pawłowski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie

Stadion
200m – 25.16
300m – 39.66
400m – 55.60
Hala
60m – 7.82
200m – 25.28
300m – 42.70
Skok w dal – 5,30m

Rocznik: 2006

Barbara Bargieł

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie

300m – 46.75

Rocznik: 2008

Adrianna Bany

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie

300 m – 45:30

Rocznik: 2007

Amelia Ciurzyńska

Dyscyplina: Lekkoatletyka - przeszkody, Triathlon, Duathlon

1000 m, pprz. – 3:33.23
1000 m 3:21.12

Rocznik: 2006

Julia Giejbatow

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie

1000 m – 3:30.95

Rocznik: 2008

Anna Ciesielska

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

200m – 26.80

400m – 59.08

400mppł – 64.41

800m – 2:18.96

Rocznik: 1997

Maja Łuczko

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

600 m – 1:47.59
1000 m – 3:16.65

Rocznik: 2008

Piotr Kleczewski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie

1000 m – 2:56.25

2000 m – 6:13.42

Rocznik: 2005

Filip Olejnik

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi krótkie i średnie

200 m – 32.16
300 m – 49.93
400 m – 69.90
600 m – 1:53.67
1000 m – 3:26.33

Rocznik: 2010

Wiktor Sot

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

1000 m – 2:56.28

Rocznik: 2006

Tomasz Mikulski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie

5000 m – 15:54.10

Rocznik: 1996

Kamil Skorupa

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi długie
Rocznik: 1999

Bartosz Świerczewski

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie

400 m – 52.23

Rocznik: 2002

Wiktoria Kisiała

Dyscyplina: Lekkoatletyka - biegi średnie
Rocznik: 2008