Nowy Trener w klubie!

Bardzo miło nam poinformować, iż znana nam wszystkim koleżanka klubowa, a zarazem zawodniczka Oliwia Sokół zdała egzamin na Instruktora Lekkoatletyki i od października oficjalnie zasila szeregi Trenerów UKS Filipides Teresin. Młoda krew wkracza do akcji! 

Życzymy Oliwce dużo cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wyznaczanych sobie i zawodnikom celów, by zawsze znajdowała w sobie motywację, która jest czymś wyjątkowym, czymś co potrafi dać odpowiedni power, siłę napędową, energię do działania. Dzięki niej pojawia się przekonanie, że naprawdę warto coś zrobić, bo to coś – nawet najbardziej nieprawdopodobne – może się udać. Życzymy, aby ten ukończony kurs był dobrym początkiem znakomitej kariery!!

„Motywacja do wygranej jest ważna, ale motywacja do przygotowania się jest niezbędna.” Joe Paterno