Gala Sportu – Teresin 2024

W piątek, 23 lutego, w Kuźni Napoleońskiej w Paprotni spotkali się zawodnicy, trenerzy, działacze, sponsorzy i pasjonaci sportu z gminy Teresin. Już po raz szósty wybierany był najlepszy sportowiec w roku 2023. Sportowcy z gminy Teresin mieli bardzo udany rok, dlatego też wybór tych najlepszych nie był łatwy. Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone w sześciu kategoriach. 

Kategoria Sportowiec Roku: 8 miejsce zdobyła Lena Suchowolak – złota medalistka Mistrzostw Polski U20 w biegu na 800 m, srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski U20 na 1500m, srebrna medalistka Mistrzostwa Polski w sztafetach – 2x2x400 m MIX, srebrna medalistka Mistrzostw Polski LZS w Biegach Przełajowych U20- 2km, srebrna medalistka Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych U20: Drzonków – 2 km.

Kategoria Drużyna Roku: 1 miejsce zdobył UKS Filipides – lekkoatletyka w składzie:  Suchowolak Lena, Olejnik Mikołaj za srebrny medal w drużynowych Mistrzostwach Polski w sztafetach Słupsk – 2x2x400 m MIX. 

Kategoria Wydarzenie Sportowe Roku: 3 miejsce otrzymały Mistrzostwa Mazowsza U-14 w Lekkiej Atletyce, które organizowane są przez nasz klub na Stadionie GOSiR w Teresinie.

Kategoria Talent Roku: wyróżnieni zostali: Czułek Adrian, Duda Daria, Kornatowska Maja, Matyska Oliwia, Olejnik Filip, Rozbicka Gabriela, Rylska Oliwia, Śniadoch Aniela, Śniadoch Wiktoria, Bargieł Barbara, Lewandowski Michał, Zalewska Weronika.

zdjęcia UG Teresin