Filip Olejnik zwycięzcą Międzywojewódzkich Mistrzostw w biegach przełajowych!

Ma 14 lat i 170 cm wzrostu, zielonooki przystojniak z blond włosami. Jeszcze tak niedawno w mediach społecznościowych można było zobaczyć Go z gipsem na ręku.
O Kim mowa? Filip Olejnik!! Tak, to ten młody utalentowany chłopak zdobywa 1 miejsce podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw w Biegach Przełajowych U16 w Pasłęku w biegu na 2 km. Przy wspaniałym dopingu kibiców oraz całkiem niezłej pogodzie, Filip Olejnik wbiega jako pierwszy na metę! 

Kiedy panowie łapali oddech po swoim starcie do ataku ruszyły młodziczki by rywalizować na dystansie 2,5 km. Ponownie wielką radość sprawiła zawodniczka UKS Filipides Teresin Oliwia Rylska, która dobiegła na metę jako druga, zdobywając tytuł Vice-mistrzyni oraz bardzo cenne punkty dla klubu. 

W biegach przełajowych brali udział również: Oliwia Matyska, Julia Wolska, Maja Kornatowska oraz Adrian Czułek. 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy występów i czekamy z radością na rozpoczęcie rywalizacji na stadionie! Oj będzie się działo!