„Z małej wioski na olimpiadę” – zapraszamy na imprezę biegową do Teresina

Klub UKS Filipides poprzez swoje działania promuje lekką atletykę wśród jak najszerszej rzeszy odbiorców (dzieci, młodzież, dorośli). Aby tę misję realizować Klub przygotowuje ofertę, która jest atrakcyjna dla społeczeństwa Mazowsza. Chcemy pokazywać dzieciom i ich rodzicom – głównie ze środowisk wiejskich – sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz to, że sport jest doskonała formą aktywności i samorealizacji, dobrym sposobem na życie. Impreza sportowa pn. „Z małej wioski na olimpiadę” odbędzie się 12 czerwca 2021 r. na stadionie GOSiR w Teresinie. Przewidziano różne lekkoatletyczne konkurencje biegowe, techniczne oraz rozstawne.

Zgłoszenia: poprzez internetowy system zgłoszeń do 10.09.2020 do godziny 20:00 http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia

Kontakt: uks.filipides@o2.pl,  (46) 8644155, 609042699 (sms)!

Impreza jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego