XXVI Finał Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi

Marzenia się spełniają … ale nie przychodzą za darmo. Dzięki wyważonej i systematycznej pracy możemy cieszyć się kolejny rok z rzędu. W tegorocznym XXVI Finale Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi wystartowała trójka zawodników UKS Filipides Teresin – Maja Łuczko, Filip Olejnik oraz jego starszy brat Mikołaj. Majka, która musiała startować na niewygodnym dla siebie dystansie 600m (jest dla niej za krótki) sprawiła nam ogromną niespodziankę zajmując drugie miejsce!

Filip pobiegł na miarę swojej aktualnej dyspozycji i na 1000m uzyskał wynik 3:26.33. Wisienką na torcie był występ Mikołaja, który w samotnym biegu na 1000m okazał się być najszybszym z trzynastolatków 2:56.82!!! Jak Mikołaj to robi tego nikt nie wie ale ma rzadką cechę mobilizowania się na imprezach docelowych

Dwa medale mistrzostw kraju jadą do Teresina!.