Wiktoria Śniadoch – WYGRYWA LNO W TORUNIU!!!

„Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” to program, który ma zachęcić dzieci do uprawiania sportu. Biorą w nim udział dzieci w wieku 10-13 lat. To najlepszy czas, by rozpocząć swoją poważną przygodę ze sportem!.
Na wielki finał „Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich” w Toruniu zjawiło się około tysiąca uczestników z całego kraju. Były to reprezentacje wszystkich szesnastu województw, które zostały wyłonione podczas majowych i czerwcowych eliminacji.
W mieście Kopernika, młodzi lekkoatleci rywalizowali przez dwa dni – najpierw w biegach przełajowych, a dzień później w lekkoatletycznym dwuboju na stadionie im. Grzegorza Duneckiego.

Trzech zawodników UKS Filipides Teresin reprezentowało woj. Mazowieckie:
– Pola Giejbatow: 600m i skok w dal
– Filip Olejnik: bieg przełajowy
– Wiktoria Śniadoch: 600m i skok wzwyż

Cała trójka dała z siebie wszystko! Najlepiej wypadła Wiktoria, która wygrała swoją konkurencję i dodatkowo poprawiła PB w skoku wzwyż na 130cm!!.