Biegiem w kolejne 100 – lecie

W sobotę 14 września UKS Filipides zakończył projekt „Biegiem w kolejne 100 – lecie”, którego pierwszym etapem projektu było przeprowadzenie szkoleń z zakresu lekkiej atletyki w czterech gminach z Terenu LSR „Ziemia Chełmońskiego” tj. Teresin, Nowa Sucha, Baranów i Mszczonów. Drugim etapem były podsumowujące zawody lekkoatletyczne dla całych rodzin. Dodatkowym aspektem projektu była integracja z osobami niepełnosprawnymi, którzy mieli możliwość wziąć udział w szkoleniach i startu w docelowej imprezie. Gościem specjalnym była Izabela Obłękowska – wielokrotna medalista Mistrzostw Polski w konkurencjach wielobojowych. Za pomoc w organizacji imprezy dziękujemy Dyrektorowi GOSiR w Teresinie Panu Krzysztofowi Walencikowi za udostępnienie obiektu oraz Dyrektorowi T.O.K w Teresinie Panu Mariuszowi Cieśniewskiemu za udostępnienie nagłośnienia.

Operacja pn. „Biegiem w kolejne 100 – lecie” mająca na celu realizację projektu grantowego LGD Ziemia Chełmońskiego pn. „Aktywnie z LGD” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”