Teresiński Bieg po Zdrowie – mnóstwo dobrej energii w Teresinie!!!

Teresiński Bieg po zdrowie to kolejna impreza organizowana przez UKS FILIPIDES z działalnością charytatywną w tle. Bieg odbył się ulicami Teresina a udział w nim wzięło ponad 150 uczestników. W trakcie biegu była prowadzona sprzedaż darów przekazanych przez rzeszę ludzi o wielkich sercach, z których dochód w wysokości 6240 zł zostanie przeznaczony dla maleńkiej Oliwki Calak – walczącej o zdrowie wyjątkowej mieszkanki naszej gminy. Imprezie towarzyszyła również zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Kacperka Olczaka. Gościem specjalnym była wokalistka Maja Kapłon – mieszkanka naszej gminy, która mogła osobiście poczuć atmosferę ciepła i serdeczności, podobną do tej, jaka towarzyszyła na biegu organizowanym dwa lata temu dla niej.

A oto instytucje, które wsparły organizację imprezy, a którym z całego serca dziękujemy: Gmina Teresin, GOSiR w Teresinie, Teresiński Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna w Teresinie, LGD „Ziemia Chełmońskiego”,  Sołectwo Granice, Sołectwo Elżbietów, Sołectwo Skrzelew, Sołectwo Osiedle Granice, Sołectwo Teresin, Firma SP MEDIA Paweł Wróblewski, Firma transportowa „Dzik-Bus” Kamil Winnicki, Pizzeria Wiejska, Firma BAKOMA, Firma „Chłodnia MAZOWSZE”, Firma transportowa „GATAX” Paweł Przedpełski, FH DomQ Joanna Gałecka, Caffe-bar  Monika Nowak, Koło Gospodyń Wiejskich „MAZOWIANKI”, OSP Teresin, OSP Budki Piaseckie, Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie – KPP w Sochaczewie, oraz wielu wspaniałych ludzi o dobrych sercach na czele z Beatą Krukowską, którzy się mocno zaangażowali, a których nie wymieniamy z imienia i nazwiska.

Teresiński Bieg po Zdrowie był dofinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Za zdjęcia dziękujemy Weronice Jazikowskiej