Skacz jak mistrz paraolimpijski!!! wyniki

Fantastyczna zabawa i cudowna atmosfera towarzyszyła uczestnikom imprezy sportowej „Skacz jak mistrz paraolimpijski”. To impreza lekkoatletyczna, która odbyła się w minioną sobotę w Teresinie. Ponad setka dzieci rywalizowała w dwóch kategoriach wiekowych: U12 i U14 i w trzech konkurencjach: skok wzwyż, 300 i 600m. Gośćmi specjalnymi byli: Maciej Lepiato oraz Łukasz Mamczarz High Jump T42-63. Dwaj niesamowici skoczkowie wzwyż. Maciek to aktualny Mistrz Paraolimpijski z Rio de Janeiro a Łukasz to brązowy medalista z Londynu. Organizatorem zawodów był UKS Filipides Teresin oraz GOSiR w Teresinie. Patronat honorowy nad imprezą objął Polski Komitet Paraolimpijski. Zawody wspierali: Gmina Teresin oraz Samorząd woj. Mazowieckiego.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Teresińskiego Ośrodka Kultury i Pani Malinowskiej – Kowalczyk rzecznik Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.