Ogólnopolskie Zawody LDK – Sieradz 2022

Ogólnopolskie Zawody LDK – Sieradz 2022 za nami!

W czwartek 23 czerwca w Sieradzu odbyły się ogólnopolskie zawody LDK w trzech kategoriach wiekowych U12, U14 oraz U16. Przy upalnej pogodnie mogliśmy śledzić zmagania naszych najmłodszych lekkoatletów. Z reprezentujących woj. Mazowieckie zawodników UKS Filipides Teresin najlepiej spisał się Mikołaj Olejnik, który wygrał 1000m z przeszkodami z wynikiem 2:48.44. Dodatkowo sztafeta wojewódzka 8x200m zdobyła srebrny medal, w skład której weszli: Basia Bargieł, Adrian Czułek oraz wspomniany wcześniej Mikołaj Olejnik. Dużym oparciem dla sztafety była Laura Wiesztort. Gratulacje dla pozostałych zawodników teresińskiego klubu, którzy tego dnia tworzyli wojewódzką kadrę: Julia Giejbatow, Regina Brudny oraz Pola Giejbatow.