Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych

XXIV Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych” – czyli Mistrzostwa Polski Dzieci w Lekkiej Atletyce, które w dniach 16-17.06.2018 odbywają się w Łodzi. Tak, po cichu liczyliśmy na dobre występy zawodniczek UKS Filipides Teresin J. Jednak to co się wydarzyło pierwszego dnia zawodów przeszło nasze oczekiwania. Lena Suchowolak druga na 600m! 🙂 i to z jakim wynikiem? 1:41.71. Szczęścia i gratulacji nie było końca. Druga nasza 600 metrówka – Ola Sokół, również zasługuje na pochwałę bo zajęcie 19 miejsca wśród 80 startujących na Mistrzostwach Polski jest doceniane. Brawo! Za nami biegi finałowe na 300 metrów i dwa super starty w wykonaniu Ady i Oliwki. Ada z rekordem życiowym 49.05 zakończyła zawody na Wysokiem 5 miejscu.

Równie dobrze Oliwka startując z ósmym czasem w finale zakończyła go na 7 miejscu 45.52. I co tu na zakończenie dodać? 🙂 ano tylko to, że jest bardzo dobrze … na cztery startujące zawodniczki mamy V-ce Mistrzostwo Polski i dwa finały na 300m :).  A przecież w ogólnopolskim finale w Łodzi startowało ponad dwa tysiące dzieci z całej Polski. I jak tu się nie cieszyć 🙂