Obóz Sportowy w Ełku

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Filipides Teresin szlifowali formę pod czujnym okiem trenerów Iwony i Agnieszki Konrad oraz Andrzeja Andryszczyka na obozie w Ełku, który odbył się w dniach 9-18.08.2018. Dzieci i młodzież przygotowują się do bardzo ważnych startów czekających ich w ostatniej części sezonu. Lekkoatleci UKS Filipides Teresin mają już kilka ważnych imprez za sobą, w tym m.in. Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich, Mistrzostwa Polski U20, Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”, Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 czy Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Przed podopiecznymi trenerów z teresińskiego UKS Filipides jeszcze m.in. eliminacje do „Czwartków Lekkoatletycznych – 2019”, Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16 w Ciechanowie, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w Warszawie, a także Mistrzostwa Polski U-16 czyli Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego w dniach 22-23 września w Bełchatowie.

Zawodnicy bardzo dobrze przepracowali czas spędzony na obozie letnim i mamy nadzieję, że zaprocentuje to kolejnymi dobrymi wynikami naszej utalentowanej młodzieży w czekających ich wrześniowych imprezach – podkreśla sekretarz UKS Filipides Teresin – Izabela Andryszczyk.

Letni obóz sportowy został dofinansowany przez: Gminę Teresin oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki – Program „Klub”.