Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich 2020 w Krynkach

Za nami kolejny weekend emocji i dobrych występów zawodników UKS Filipides Teresin. Na terenie Rezerwatu „Skałki” w Krynkach, odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich na krótkim dystansie (to taki sprint po górachJ). Świetnie zaprezentowała się Eliza Galińska, która startowała w biegu na ok. 1,5 km rywalizując z zawodniczkami ze ścisłej krajowej czołówki. I tym razem Elizka okazała się najlepsza. To był jej trzeci tytuł mistrzowski w tym roku. Udowodniła, że jest najlepsza na długich dystansach! J. Dwie pozostałe reprezentantki naszego klubu: Maja Łuczko i Karolina Szklarska, również znakomicie pobiegły, zgodnie zajmując siódme miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

 

Wyniki:

Eliza Galińska ok. 1,5km – 1 miejsce U16

Maja Łuczko ok. 1km – 7 miejsce U-14

Karolina Szklarska ok 3,2km – 7 miejsce U-18