Czy 3=1? TAK! Z Filipidesem to możliwe!

3 zawodników i jeden medal – ZŁOTO, ZŁOTO, ZŁOTO !!! 

Tak zakończyły się dzisiejsze Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych, które odbyły się na poligonie warszawskiego AWFu. 18.11.2023 to szczęśliwy dzień dla trójki naszych zawodników: Leny Suchowolak U20, Reginy Brudny U18 i Mikołaja Olejnika U18. Ci młodzi utalentowani zawodnicy wywalczyli 1 miejsca w swoich kategoriach wiekowych na dystansie 2km. Warunki atmosferyczne były bardzo trudne. Cały czas padało, było błoto, ślisko i bardzo niebezpiecznie na zakrętach, na których trzeba było bardzo zwalniać, by uniknąć wypadku. Niestety te zakręty mocno wybijały z rytmu, co nie jest korzystne dla zawodnika. Tym bardziej cieszy fakt, że udało się w tak trudnych warunkach wywalczyć to co najlepsze.

To wspaniały sprawdzian dla naszych zawodników przed PZLA Mistrzostwami Polski w Biegach Przełajowych w Zielonej Górze – Drzonkowie, które odbędą się już niedługo, bo 25.11.2023r. Będziemy trzymać za Was wszystkich kciuki! Powodzenia Nasi Mistrzowie!!