Biegamy po Kampinoskim Piekle!

Wydarzenie ma na celu popularyzację i upowszechnienie biegania jako ogólnie dostępnej i zdrowej formy rekreacji. Przedstawienie walorów rekreacyjnych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Gminy Kampinos. Poszerzanie wiedzy ekologicznej wśród uczestników biegu i widzów. Głównym elementem wydarzenia jest bieg na dystansie ok. 10 km dla osób dorosłych oraz dla młodzieży, która ukończyła16 lat. Trasa wyznaczona jest na szlakach Kampinoskiego Parku Narodowego oraz drogach publicznych (trasy szutrowe, piaszczyste, asfalt). W biegu głównym został ustalony limit 100 uczestników. Dla dzieci i młodzieży zaplanowany jest bieg rekreacyjny na dystansie ok. 0,5km lub 1 km, limit uczestników wynosi 50 zawodników. Zwycięzcy otrzymają medale i nagrody rzeczowe.

Zapisy i regulamin na time-sport.pl https://time-sport.pl/bieg/7764