Biegaj z nami w Kampinoskim Piekle – zapraszamy na biegi przełajowe

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie biegowe „Biegaj z nami w Kampinoskim Piekle” – realizowane 29 maja 2022 r. we współpracy z Gminą Kampinos i Kampinoskim Parkiem Narodowym. Jest to impreza sportowa skierowana do wszystkich chętnych – dzieci, młodzieży i dorosłych oraz osób z niepełnosprawnościami z terenu centralnej Polski (dystans ok. 1km i 10 km w zależności od kategorii). To ogromne wyzwanie, ale również możliwość doświadczenia rywalizacji sportowej w otoczeniu nieskazitelnej, dzikiej przyrody!

Impreza została objęta Patronatem Honorowym przez Polski Komitet Paraolimpijski.  

Zadanie publiczne pn. “Biegaj z nami w Kampinoskim Piekle” sfinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Przybywajcie!!!