Bieg Łomianek 2024 – Kamil Skorupa na podium!

Bieg Łomianek im. Ireny Szewińskiej to coroczne wydarzenie sportowe organizowane w Łomiankach, na cześć legendy polskiej lekkoatletyki, Ireny Szewińskiej. Tym razem 26maja 2024 r odbyła się już 9 edycja. Irena Szewińska była mieszkanką Łomianek, ale przede wszystkim jak pewnie wszyscy wiemy wybitną sprinterką, trzykrotną mistrzynią olimpijską, która zasłużyła się dla polskiego sportu. Bieg ten jest hołdem dla jej dziedzictwa i inspiruje uczestników do aktywności fizycznej oraz propagowania wartości sportu.  To wydarzenie gromadzi Biegaczy z całej Polski – amatorów oraz bardziej zaawansowanych zawodników, którzy biorą udział w biegu na 10 km. W biegu głównym wziął udział nasz maratończyk Kamil Skorupa, który zajął 2 miejsce w kategorii open z czasem 0:32:36 i 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dodajmy, że w biegu wystąpiło 251 osób. 

Kamil nieustannie gratulujemy!