„Adizero Knockout” – wygrana Mikołaja Olejnika w nocnym turnieju biegowym!

Za nami widowiskowy i ekscytujący, nocny turniej biegowy – „Adizero Knockout”! „Start – meta – kolejny cel” – tak wygląda życie biegaczy, którzy nieustannie podejmują nowe wyzwania. Marka adidas od lat podąża w ich ślady dlatego też zorganizowała to wyjątkowe wydarzenie.

9 września od godz. 19:00 na terenie Zajezdni Marymont w Warszawie ponad 100 uczestników stanęło do walki o zwycięstwo w biegowej rywalizacji. Pierwsza runda to zalewający mięśnie kwasem mlekowym dystans 800 m. Zawodnicy zmierzyli się ze sobą w losowych seriach. W każdej kolejnej rundzie malał dystans i liczba uczestników, rosła natomiast prędkość i poziom zmęczenia. Do następnego etapu – półfinału przeszło 36 osób, które tym razem biegały 400 m. Najszybsze 6 osób w kategorii kobiet oraz mężczyzn odbyło swój bieg finałowy na dystansie 200 m. Wiadomo było, że wygrają najszybsi i najbardziej wytrzymali, to było jak prawdziwe biegowe MMA. Najszybszym „adidas runnersem” okazał się Mikołaj Olejnik – zawodnik UKS Filipides Teresin, któremu z tego miejsca serdecznie gratulujemy!!

Wydarzeniu towarzyszyła niepowtarzalna oprawa, inspirowana nocnymi wyścigami samochodowymi. Neonowe barwy, powiewające flagi, światło reflektorów i muzyka grana na żywo przez DJ-a stworzyły niesamowitą atmosferę, sprzyjającą i bieganiu i kibicowaniu.